CHANGSHA SUPMETER TECHNOLOGICAL CO.,LID

Nasza obietnica pozostaje
Daj opcje mobilności dla naszych potrzeb klienta w chce
 • Chiny CHANGSHA SUPMETER TECHNOLOGICAL CO.,LID profil firmy
 • Chiny CHANGSHA SUPMETER TECHNOLOGICAL CO.,LID profil firmy
 • Chiny CHANGSHA SUPMETER TECHNOLOGICAL CO.,LID profil firmy
 • Chiny CHANGSHA SUPMETER TECHNOLOGICAL CO.,LID profil firmy
 • Chiny CHANGSHA SUPMETER TECHNOLOGICAL CO.,LID profil firmy
 • Chiny CHANGSHA SUPMETER TECHNOLOGICAL CO.,LID profil firmy
Szczegóły firmy
Rynek Główny: Na calym swiecie
Rodzaj działalności: Producent, Sprzedawca
marki: SUPER
Rok założenia: 2005
pc Export: 80% - 90%
Wprowadzenie
Changsha SUPMETER Technological Co., Ltd. , jako członek rady chińskiego stowarzyszenia wagowego (CWIA), jest przedsiębiorstwem high-tech, które specjalizuje się w projektowaniu i produkcji kontrolerów ważenia / dozowania, kontrolera siły, sterownika przeciwwybuchowego i powiązanego systemu oprogramowanie.

Od założenia w 2004 r. Firma SUPMETER upiera się przy robieniu tego samego, co "dostosowywanie zadowolonych produktów dla ciebie i budowaniu korzystnej dla ciebie współpracy z tobą" i kładzenie nacisku na ideę "Bycie super w metrze i doskonalenie w służbie". W zakresie jakości "Dokładne ważenie, szybka i stabilna kontrola, standardowa szyna komunikacyjna i protokół, odpowiedni dla środowiska przemysłowego", SUPMETER dokłada wszelkich starań, aby spełnić indywidualne wymagania i osiągnąć cel przedsiębiorstwa "Doskonała jakość, ciągłe doskonalenie", Skuteczna obsługa i zadowolenie klientów ".

Produkty SUPMETER zostały sprzedane ponad 1000 producentom urządzeń ważących z Chin, Niemiec, USA, Kanady, Australii, Rosji, Ukrainy, Uzbekistanu, Turcji, Pakistanu, Indii, Tajlandii, Wietnamu, Filipin, Malezji, Indonezji, Singapuru, Sri Lanki , RPA, Nigeria, Zimbabwe, Iran, Arabia Saudyjska, Jordania, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Oman, Palestyna, Meksyk, Brazylia, Argentyna, Wenezuela, Honduras, Boliwia, Chile, Peru i inne kraje i regiony. I zbudowaliśmy długotrwały związek wymiany technicznej i wspólnego rozwoju z wieloma słynnymi przedsiębiorstwami. Śledząc i stosując międzynarodową zaawansowaną technologię i łącząc się ze wszystkimi typowymi aplikacjami od klientów z całego świata, SUPMETER opracował wiele wysokiej jakości produktów dla klientów i stał się znanym przedsiębiorstwem i marką w dziedzinie ważenia, dozowania i pomiaru siły.

Dołożymy wszelkich starań, aby nasz rozwój był bardziej wydajny, jakość wyższa, obsługa bardziej entuzjastyczna, a cena rozsądniejsza. SUPMETER, jako Twój wierny zespół rozwoju produktu i serwisu technicznego, jest jednym z najlepszych wyborów.

Wykonywanie certyfikatów standardowych i produktów:

 • GB / T 7724-2008 "Elektroniczny miernik wagowy" Standard krajowy ChRL.
 • GB / T 7724-2008 "Elektroniczny miernik wagowy" Standard krajowy ChRL.
 • OMIL R76: 2006 Międzynarodowa rekomendacja "wagi nieautomatyczne".
 • OMIL R50: 1997 "Ciągłe sumowanie automatycznych wag".
 • Certyfikat zatwierdzenia PRC nr PA2006F108-43, PA2014F108-43.
 • Certyfikat CE nr CPC16 / 042377, CPC16 / 042376.

Historia

2005, powstanie firmy. Rozpocznij produkcję wskaźnika / kontrolera wagowego SUPMETER.

2008, SUPMETER rozpoczyna działalność w handlu zagranicznym i wystawia produkty na świat.

2011, zostań członkiem Rady China Instrument Weighing Instrument Association

2013, Rozbudowany warsztat produkcyjny i biuro do 900 m2

2018, Rozbudowany warsztat produkcyjny i biuro do 2000 m2

Usługa
SUPMETER , od momentu założenia w 2005 r., SUPMETER nieustannie robi to samo, „dostosowując dla Ciebie satysfakcjonujące produkty i budując korzystną dla siebie współpracę” i kładąc nacisk na podstawową ideę „Bycia super w metrach i bycia doskonałym w służbie”. W oparciu o podstawową jakość: „Dokładne ważenie, szybkie i stabilne sterowanie, standardową magistralę komunikacyjną i protokół, odpowiednie dla środowiska przemysłowego”, SUPMETER dokłada wszelkich starań, aby spełnić Twoje indywidualne wymagania i osiągnąć cel przedsiębiorstwa, jakim jest „Znakomita jakość, ciągłe doskonalenie, Skuteczna obsługa i zadowolenie klienta

Zapewnienie jakości:

Rygorystyczne przestrzeganie międzynarodowych standardów jakości i środków kontroli obniża koszty konserwacji w celu zwiększenia wydajności biznesowej, a każdy produkt przed dostawą jest testowany przez niezależny dział testowy z profesjonalną maszyną testującą, zapewniającą niezawodność, stabilność i wysoką wydajność wszystkich produktów.

Pomoc techniczna:

SUPMETER ma profesjonalny zespół techniczny. Wszyscy inżynierowie w zespole są obecni w branży od ponad 20 lat. Po wybraniu SUPMETERA, istnieje kilku doświadczonych specjalistów, którzy pracują dla Ciebie, dostarczają profesjonalnych sugestii, zapewniają dobre rozwiązania i projektują produkty zgodnie z Twoimi wymaganiami. A SUPMETER będzie nadal inwestował w swój zespół badawczo-rozwojowy, aby zapewnić najwyższy poziom kompetencji.

Wsparcie dostawy:

Nasza miesięczna zdolność wynosi do 2000 sztuk w oparciu o liczne zaawansowane urządzenia eksperymentalne i w pełni automatyczną linię produkcyjną. Możemy więc zagwarantować czas dostawy i zrobić OEM dla klientów, którzy mają popyt.

Wsparcie biznesowe:

 • Mamy profesjonalny zespół wsparcia. Odpowiedzi na wszystkie zapytania od naszych klientów będą udzielane w ciągu 24 godzin roboczych
 •   Dostawa na czas, atrakcyjny produkt i konkurencyjna cena.
 • DJFY (wykonane specjalnie dla Ciebie), ODM (produkcja oryginalnego projektu), serwis OEM (producent oryginalnego sprzętu).
 • Z zadowoleniem przyjmuje potencjalnych partnerów o zasięgu ogólnoświatowym w ramach długoterminowego partnerstwa strategicznego lub współpracy w zakresie niektórych konkretnych projektów. Z niecierpliwością oczekujemy współpracy z naszymi międzynarodowymi partnerami, aby wspólnie rozwijać energooszczędną i ekologiczną technologię oświetleniową.

Wsparcie po sprzedaży:

 • Czas gwarancji: 24 miesiące
 •   Regularnie odwiedzaj go ponownie, aby szybko rozwiązywać pojawiające się problemy

Partner strategiczny:

 • Razem z Tobą, aby omówić Twoje zapotrzebowanie na rynku.
 • Wspólnie z Tobą, aby omówić Twoje potrzeby klientów.
 • Razem z Tobą, aby omówić swoje aplikacje systemowe.
 • Razem z Tobą zbadaj swoje metody sprzedaży.
 • Wspólnie z Tobą ustal swoje kanały marketingowe.
 • Razem z Tobą rozwijaj i realizuj nasze marzenie o kontrolerach wag.

Zapraszamy do kontaktu z nami w przypadku innych pytań lub opracowania nowego produktu!

Nasz zespół
SUPMETER to szczęśliwa rodzina, mamy silny zespół techniczny, dobry zespół sprzedaży i zespół produkcyjny. Przejdźmy do naszego szczęścia:

2018 Dzień kobiet

2018.04 Interweighing 2018

2018 Odwiedziny klientów