Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Aktualności
Dom

CHANGSHA SUPMETER TECHNOLOGICAL CO.,LID

Chiny CHANGSHA SUPMETER TECHNOLOGICAL CO.,LID Certyfikaty
Chiny CHANGSHA SUPMETER TECHNOLOGICAL CO.,LID Certyfikaty
Im Online Czat teraz

CHANGSHA SUPMETER TECHNOLOGICAL CO.,LID

1 2 3 4 5 6 7 8 9
CHANGSHA SUPMETER TECHNOLOGICAL CO.,LID CHANGSHA SUPMETER TECHNOLOGICAL CO.,LID CHANGSHA SUPMETER TECHNOLOGICAL CO.,LID CHANGSHA SUPMETER TECHNOLOGICAL CO.,LID CHANGSHA SUPMETER TECHNOLOGICAL CO.,LID CHANGSHA SUPMETER TECHNOLOGICAL CO.,LID CHANGSHA SUPMETER TECHNOLOGICAL CO.,LID CHANGSHA SUPMETER TECHNOLOGICAL CO.,LID CHANGSHA SUPMETER TECHNOLOGICAL CO.,LID
Budynek firmy Firma Departament rynku Pokój spotkań Maszyna do testowania wysokiej / niskiej temperatury Pokój do testowania Dział produkcji Magazyn Dział rozwoju

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Sprzedawca
Rynek Główny : Na calym swiecie
marki : SUPER
Rok założenia : 2005
pc Export : 80% - 90%
Changsha SUPMETER Technological Co., Ltd. , jako członek rady chińskiego stowarzyszenia wagowego (CWIA), jest przedsiębiorstwem high-tech, które specjalizuje się w projektowaniu i produkcji kontrolerów ważenia / dozowania, kontrolera siły, sterownika przeciwwybuchowego i powiązanego systemu oprogramowanie.

Od założenia w 2004 r. Firma SUPMETER upiera się przy robieniu tego samego, co "dostosowywanie zadowolonych produktów dla ciebie i budowaniu korzystnej dla ciebie współpracy z tobą" i kładzenie nacisku na ideę "Bycie super w metrze i doskonalenie w służbie". W zakresie jakości "Dokładne ważenie, szybka i stabilna kontrola, standardowa szyna komunikacyjna i protokół, odpowiedni dla środowiska przemysłowego", SUPMETER dokłada wszelkich starań, aby spełnić indywidualne wymagania i osiągnąć cel przedsiębiorstwa "Doskonała jakość, ciągłe doskonalenie", Skuteczna obsługa i zadowolenie klientów ".

Produkty SUPMETER zostały sprzedane ponad 1000 producentom urządzeń ważących z Chin, Niemiec, USA, Kanady, Australii, Rosji, Ukrainy, Uzbekistanu, Turcji, Pakistanu, Indii, Tajlandii, Wietnamu, Filipin, Malezji, Indonezji, Singapuru, Sri Lanki , RPA, Nigeria, Zimbabwe, Iran, Arabia Saudyjska, Jordania, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Oman, Palestyna, Meksyk, Brazylia, Argentyna, Wenezuela, Honduras, Boliwia, Chile, Peru i inne kraje i regiony. I zbudowaliśmy długotrwały związek wymiany technicznej i wspólnego rozwoju z wieloma słynnymi przedsiębiorstwami. Śledząc i stosując międzynarodową zaawansowaną technologię i łącząc się ze wszystkimi typowymi aplikacjami od klientów z całego świata, SUPMETER opracował wiele wysokiej jakości produktów dla klientów i stał się znanym przedsiębiorstwem i marką w dziedzinie ważenia, dozowania i pomiaru siły.

Dołożymy wszelkich starań, aby nasz rozwój był bardziej wydajny, jakość wyższa, obsługa bardziej entuzjastyczna, a cena rozsądniejsza. SUPMETER, jako Twój wierny zespół rozwoju produktu i serwisu technicznego, jest jednym z najlepszych wyborów.

Wykonywanie certyfikatów standardowych i produktów:

  • GB / T 7724-2008 "Elektroniczny miernik wagowy" Standard krajowy ChRL.
  • GB / T 7724-2008 "Elektroniczny miernik wagowy" Standard krajowy ChRL.
  • OMIL R76: 2006 Międzynarodowa rekomendacja "wagi nieautomatyczne".
  • OMIL R50: 1997 "Ciągłe sumowanie automatycznych wag".
  • Certyfikat zatwierdzenia PRC nr PA2006F108-43, PA2014F108-43.
  • Certyfikat CE nr CPC16 / 042377, CPC16 / 042376.

Szczegóły kontaktu
CHANGSHA SUPMETER TECHNOLOGICAL CO.,LID

Osoba kontaktowa: Ms. Lisa

Tel: 86-18673103907

Faks: 86-731-85158100

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)